Warsztaty vol. 2!

Zapraszamy na kreatywne warsztaty z Brandingu i Digital Marketingu czyli must have dla wszystkich tych, którzy chcą zbudować wyjątkową i piękną markę z klarownym przekazem a do tego wyposażyć się w konkretną wiedzę i narzędzia marketingowe.
Warsztaty będą składać się z dwóch bloków tematycznych. 
________________________________________________________

Branding czyli kreacja wizerunku marki. 
W pierwszej części zajmiemy się kreacją wizerunku marki. Wprowadzę Cię do świata komunikacji wizualnej, uporządkujemy pomysły, wytyczymy cele i nadamy im odpowiedni kierunek. Podejmiemy wspólnie kluczowe decyzje i stworzymy piękny moodboard nadający Twojej wizji konkretną formę.
Pierwszą część warsztatów z Brandingu poświęcimy na zebranie najważniejszych informacji w specjalnym zeszycie ćwiczeń - uporządkujemy myśli, poszukamy w Tobie i Twoim pomyśle tego co wyjątkowe. Odpowiesz sobie na ważne pytania, które pomogą Ci ruszyć w odpowiednim kierunku.
W drugiej części warsztatów przekujemy zebrane informacje w moodboard czyli wizualną mapę, która określi styl, przekaz, historię i wartości Twojej marki.
Przy okazji budowania moodboardu omówimy:
Zasady kompozycji - dowiesz się na co zwracać uwagę podczas tworzenia moodboardów (i wszelkich innych projektów!)
Palety kolorów - pokażę Ci jak łączyć kolory i budować najpiękniejsze palety barw. Omówimy również jakie działania mogą totalnie zepsuć efekt. Pogadamy o trendach i o tym dlaczego Nasze ulubione kolory nie zawsze powinny reprezentować Naszą markę.
Kroje pisma - klasyczne, nowoczesne, szeryfowe, jednoelementowe - czym się różnią, jaki mają wpływ na identyfikację, jak je miksować i czego unikać. Zaproszę Cię do świata typografii i zapoznam z podstawową wiedzą, która otworzy Ci oczy na literki z którymi spotykasz się na codzień.
Stylistykę zdjęć - porozmawiamy o tym bardzo ważnym elemencie każdej identyfikacji wizualnej i porównamy różne stylizacje. Ustalimy o czym pamiętać a czego unikać!
Papiery - zapoznasz się z różnymi papierami bo jak wiemy - diabeł tkwi w szczegółach! Pokażę Ci moje ulubione, ekologiczne i łatwo dostępne papiery z wtrąceniami złota, owoców czy drobinek innych papierów, które gwarantują efekt wow! 


Ten warsztat jest idealną propozycja dla osób które chcą stworzyć lub ulepszyć własną markę lub zaczynają pracę w dziale marketingu.
Wprowadzę Was w rozległy świat marketingu, uchylę rąbka tajemnicy jak stworzyć fajną strategię marketingową, jak zbudować ciekawy content w Social Mediach, odpowiem na nurtujące pytania związane z reklamami w Internecie i jak ugryźć współpracę z twórcami internetowymi. 
Tematy poruszane podczas warsztatu : 
1. Analiza SWAT - czyli porozmawiajmy o Twoich mocnych, słabych stronach, szansach i zagrożeniach dla Twojej marki. 
2. Grupa docelowa oraz wybór odpowiednich narzędzi komunikacji - kto jest Twoim odbiorcą, jak się z nim komunikować.
3. Na co zwracać uwagę podczas tworzenia Strategii Marketingowej? O czym nie można zapomnieć.
4. Czy cała komunikacja jest w Social Mediach ? Inne oblicze marketingu internetowego, na czym się skupić i o czym nie można zapomnieć. 
5. Jak się przygotować do współpracy z twórcą internetowym ? O czym pamiętać, na co zwracać uwagę ? 
6. Reklamy - klasyczne, internetowe czyli co robić aby być coraz bardziej rozpoznawalnym. 
7. Podsumowanie + pytania.
Chciałabym poznać Wasze problemy i wątpliwości. Przed warsztatami przygotujemy krótką ankietę która pomoże skupić się nam na Waszych problemach. 
Dodatkowo przeprowadzę mini audyt na Waszym profilu społecznościowym. Pomogę, podpowiem co zrobić aby działać bardziej efektywnie.

Warsztaty są dedykowane dla osób, które:
- chcą założyć własną markę,
- mają swoją markę ale potrzebują zmiany, uporządkowania jej wizerunku oraz nowych narzędzi marketingowych,
- chcą projektować, zajmować się brandingiem i wejść w świat marketingu.
________________________________________________________
Informacje praktyczne:
Kiedy: 15 listopada, startujemy o 11:00
Gdzie: Kraków, Pracownia Babie Lato, Rakowiecka 1/3
Co otrzymasz w cenie: 
1. Materiały. Wszystkie niezbędne (i piękne!) materiały do tworzenia własnego moodboardu, zeszyt ćwiczeń. 
2. Gift Packi. Piękne gift packi z produktami od naszych ulubionych polskich marek - będziemy prezentować na instagramie wszystkie marki, które do nas dołączyły! Jest z nami Ministerstwo Dobrego Mydła, Papierniczeni, Kasia RAW, Groovy Jewelery,  Yoga Dorota Lipińska, YUSH.
3. Coś na ząb. Lunch, kawa, herbata, słodkości.
4. Naszą wiedzę i doświadczenie. 7 godzin intensywnych warszatów z przerwą na lunch między blokami. Dzielimy się tym co wiemy i znamy. Dużo praktycznych informacji, zero ukrywania!

Koszt: 350 zł brutto (możliwość wystawienia rachunku)
Zapisy: halo@katszewczyk.com