BRANDING DLA KRESKI
Wszystko oprócz logo! 
Kreska to szkoła rysunku i malarstwa w Łodzi - kolorowe i gwarne studio, które organizuje cykliczne warsztaty i regularne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Ania, dziewczyna, która założyła Kreskę zadzwoniła do mnie kiedy miała już logo. Logo jest świetne, zaprojektowane przez Fajnych Chłopaków (:*) dlatego nie było potrzeby nic przy nim ruszać. Potrzebowała zbudować Kreskę wizerunkowo. Potrzebne były kolory, stylistyka zdjęć, materiały dla uczniów i dla potencjalnych klientów, strona www i instagram. Było intensywnie i wesoło! Do tej pory zaprojektowałam dla Kreski: broszurę, szkicownik, kartki prezentowe, torbę, stronę www, instagram, sesję zdjęciową.

Broszura
Do zaprojektowania w pierwszej kolejności była broszura a ja uwielbiam opowiadać historię za pomocą publikacji. Ustaliłyśmy przy tej okazji kolory dla Kreski i motyw kolażu, który pojawia się również na stronie www i w social mediach. Papier na okładce to Matter Blue - szorstki w dotyku, o przepięknie głębokim kolorze z dodatkiem skrobi ziemniaczanej, powszechnie nazywany ziemniakiem. 
Torba
Wymarzyłyśmy sobie by torby były wielorazowe, przezroczyste i wygodne. Poszukiwania producenta zajęły sporo czasu - wypytywałyśmy wszystkich od Chin aż po Amerykę, aż w końcu trafiłyśmy do lokalnego producenta z Łodzi! <3 Transparentne torby codziennie ukazują inną paletę kolorów, którą tworzą nasze rzeczy. 
Szkicownik
Projekt szkicownika to spełnienie mojego marzenia z czasów liceum - wybrałam 7 typów papieru do różnych technik: ołówka, akwareli, węgla, pasteli, kredki, farb olejnych - praktycznie do wszystkiego. Papiery tworzą piękną paletę kolorów. Delikatne odcienie i wtrącenia nadają charakteru wszystkim szkicom. Do tego mamy wygodą spiralę i grubą, czarną tekturę do swobodnych działań w plenerze. 
Kartki prezentowe
250 sztuk ręcznie malowanych (nawet nie pytajcie jak długo to robiłam) kartek prezentowych to totalny szał! Wykorzystałam papier bawełniany. Elegancki, cudowny w dotyku a do tego pulchniutki -  tłoczenie wchodzi jak w masełko. Na każdej kartce został wybity złoty napis. Efekt miód! Ania poszła za ciosem i zaprosiła najmłodszych studentów do zaprojektowania swoich własnych karteczek i wykończenia ich złotym napisem! 
Strona www + instagram + plakaty
Zaprojektowałam stronę www i wystartowałam z profilem Kreski na instagramie. Oprócz zdjęć z warsztatów i zajęć profil wypełniony jest ciekawostkami dotyczącymi popularnych technik, inspirującymi cytatami znanych artystów, aktualnościami i najlepszymi pracami. Stronę, instagram i plakaty łączy ze sobą motyw kolażu, który jest ważnym elementem brandingu Kreski. Wszędzie tam gdzie pojawiają się zdjęcia wplatamy kolorowe formy: wycinanki, plamy, kreski, motywy roślinne. To fajne rozwiązanie dla tak wesołego, głośnego i kolorowego miejsca jakim jest Kreska.